<<< ---------  Для коректної роботи веб сайту використовуються файли cookie. 

Загальні умови користування

Загальні положення та умови регулюють права та обов’язки Продавця (постачальника) з одного боку і Покупця (споживача) з іншого боку.

При реєстрації або покупки користувач бажає скористатися послугами deHoma, користувач зобов’язаний прийняти загальні умови користування, що можете зробити вибравши поле «Я погоджуюсь з умовами надання послуг» на останньому кроці при замовленні.

Покупка на веб-сайті deHoma можливе для зареєстрованих та не зареєстрованих клієнтів.

Замовлення можна здійснювати двома способами:
- Через інтернет-магазин: http://dehoma.com.ua
- Через електронну пошту: info@dehoma.com.ua
Продавець рекомендує зробити замовлення через e-shopon.

Серед доступних способів доставки Покупець може вибрати спосіб через який бажає отримати посилку. Доставка продукції здійснюється способом вибраним Покупцем.
Термін доставки замовлення по Україні за допомогою транспортної компанії Нова Пошта становить 3-7 дня.
Можливість післяплати дозволяє приміряти / оглянути товар перед оплатою, якщо передумаєте, Ви можете відмовитися від оплати товару.
Нова Пошта надає можливість відстежувати стан посилки по номеру транспортної накладної, який ви отримаєте після відправки вашого замовлення.

Продавець почне обробляти замовлення з моменту отримання суми за замовлених товарів Покупцем. Тривалість обробки замовлення до 3-х робочих днів.

Ціни продукції чинні до редагування їх Продавцем.
Покупець може оплатити замовлення двома способами: післяплатою або онлайн картковий платіж.
Післяплата готівкою виконується в момент отримання замовлення на поштовому відділенні, або на складі перевізника.
Якщо Ви вибрали онлайн картковий платіж сервер автоматично переводить Вас до місця, де Ви можете здійснювати платіж. Продавець співпрацює з компаніями, які надасть Вам надійний і безпечний механізм оплати.

Якщо виплата платежу по банківській картці є невдалою або якщо банківський переказ не здійснюється протягом 5 робочих днів, то Продавець має право в односторонньому скасувати замовлення.
Продавець зобов’язаний негайно повідомити Покупця електронною поштою про скасування замовлення.
Продавець може скасувати замовлення, якщо не може забезпечити Покупця вибраним продуктом, або якщо не може зв’язатися з Покупцем ні через телефон, ні через електронну пошту протягом 5 робочих днів. Таким чином, будь-які переговори припиняються.
Покупець має право скасувати замовлення до відправки його Продавцем.

У випадку дефекту продукту, Покупець може, у межах законодавства, вимагати заміни продукту протягом 14 днів.
Після отримання товару, Покупець повинен переконатися в цілісності посилки.

Перевізник несе відповідальність за можливі пошкодження посилки. У випадку претензії, пов’язані з цим, Покупець може звернутися до Перевізника.

Про скаргу потрібно повідомити Продавця через електронну пошту. Продукт призначений для скарги, може бути відправленим за рахунок Покупця на адресу указану Продавцем.
Продавець зобов’язаний оцінити скаргу максимум протягом 3 робочих днів, та повідомити Покупця про результат. Процес подання скарги має відбутися протягом 14 днів.

У разі виникнення проблем, товар потрібно повернути Продавцю в оригінальній упаковці протягом 14 днів. Ми можемо прийняти тільки неушкоджені продукти. Продавець поверне суму замовлення протягом 15 робочих днів, за номером банківського рахунку зазначеним Покупцем, після отримання і виявлення дійсності бракованого товару.

deHoma не несе жодної відповідальності за збитки, спричинені неточностями або скасуванням замовлення.

Реєстрація
Відвідувачі веб-сайту deHoma можуть самостійно реєструватися на власний розсуд. Відвідувачі також можуть зробити замовлення без реєстрації, але деякі функції для них недоступні. Всі зареєстровані особи несуть відповідальність за правдивість даних, наданих під час реєстрації. Реєстрація неправдивих даних, може являти собою зловживання даних інших осіб.

Управління даними
Зареєстровані користувачі та Покупці погоджуються тим, що надають право Продавцю управляти особистими даними згідно з вимогами закону „Про захист персональних даних” Верховна Рада України; Закон від 01.06.2010 № 2297-VI, щодо захисту особистих даних. Продавець не розкриває особисту інформацію третім особам, тільки за винятком при необхідності для виконання замовлення, лише у випадку попередньої письмової згоди Покупця.